Úvod Pomocník & Info Doprava a platba

Doprava a platba

Doba zasielania

Priemerná doba doručenia od odoslania je do 2 pracovných dní v závislosti na čase objednania. O odoslaní / pripravenosti objednávky na vyzdvihnutie je zákazník informovaný emailom alebo SMS správou.

Sledovanie zásielok

Umožňuje ak špedičná firma tzv. on-line sledovanie zásielok, sú zákazníkovi zaslané potrebné údaje pre sledovanie zásielky na email spolu s informáciami o odoslaní. V prípade dostupnosti tejto služby je odkaz pre sledovanie zásielky k dispozícii registrovaným zákazníkom v zákazníckej administrácii.

Cenník platby a dopravy

Cenník poplatkov za dopravu tovaru podľa spôsobu platby, prevzatia a spôsobu doručenia je taktiež uvedený v pokladni pri dokončovaní objednávky. Zmena vyhradená.

Dopravné a poštovné môže byť navýšené v závislosti na veľkosti produktu alebo na náročnosti prepravy. O tomto navýšení je zákazník vždy informovaný a musí pred expedíciou zásielky toto navýšenie odsúhlasiť.

Zasielacia adresa

Zasielacia adresa sa môže líšiť od adresy fakturačnej, túto voľbu vykonajte v priebehu procesu dokončenia objednávky.

Platba vopred / kartou

Náležitosti pre platbu bankovým prevodom, paypal prevodom či platobnou kartou sú zaslané na email spolu s informáciami o objednávke v nadväznom emaily.

Pre platbu platobnou kartou je využívaný platobný systém PayPal.com. Platba prebieha prostredníctvom zabezpečeného webového rozhrania priamo na stránkach paypal.com.

Zásielka nedorazila, čo robiť ?

Ak je meškanie dlhšie než 5 pracovných dní od odoslania, okamžite nás kontaktujte emailom alebo telefonicky.

Aktuálny cenník

Spôsob platby a dopravy Cena